Albumas “AZIJOS DVASIA”


Fotografijų albumas „Azijos dvasia” – įspūdingų vaizdų knyga, kurios kiekvienas puslapis yra atskiras fragmentas, trumpa istorija. Daugybę Azijos šalių aplankę šios knygos autoriai fotomenininkai Ričardas ir Jurga Anusauskai, Giedrius Dagys nuotraukomis atskleidžia paprasto žmogaus kasdienybę, glaudų ryšį su aplinka, kultūrų įvairovę, puoselėjamas tradicijas, žmonių, gyvenančių kitaip nei mes, tikrą gyvenimo džiaugsmą, tikrus žmonių veidus, išmoningai saugomą gamtinę aplinką, didingą kultūros paveldą. Albume pateikiama daugiau kaip 300 nuotraukų, pristatoma 10 Azijos šalių. Fotografijų albumo tekstus parengė geografas Rytas Šalna.

Kaina: 28.67€ Dabar tik 26€
Puslapiai: 277
Išmatavimai: 30x29x2,5 cm
Leidykla: Didakta
Išleista: 2013 m., Vilnius
Viršelis: kietas
Svoris: 2.5kg
Siuntimas Lietuvoje nemokamas.

Dėl siuntimo i kitas šalis rašykite e: geri(at)abu2.com


Kaina: 26€

 


Azija yra didžiausias mūsų pasaulio žemynas. Suvokti jos mastą galima lyginant Aziją žemėlapyje su kitais žemynais. Pajusti jos neaprėpiamas platybes įmanoma galbūt skrendant per visą žemyną į tolimiausią rytinį jos pakraštį. Tačiau, norint pažinti Azijos šalių kultūrinį paveldą, gali prireikti viso gyvenimo.

Daugybę Azijos šalių aplankę fotografai ir aistringi keliautojai Ričardas Anusauskas, Jurgita Anusauskienė, Giedrius Dagys bei geografas Rytas Šalna šiame fotoalbume pristato įvairius dešimties Rytų, Pietų ir Pietryčių Azijos šalių regionus – nuo daugeliui jau žinomų iki sunkiai pasiekiamų ir dar neatrastų vietovių. Įamžinti vaizdai ir didingi gamtovaizdžiai užfiksuoti įvairiomis aplinkybėmis, skirtingais metų laikais ir net ekstremaliomis sąlygomis. Iš nuotraukų į mus žvelgia linksmi, smalsūs, susimąstę ir liūdni, kartais abejingi, fotoaparatų objektyvų tarsi nepastebintys, veidai. Daugiau kaip 300 nuotraukų, sudarančių šį albumą, atskleidžia ne tik Azijos šalių turtingą ir gausų kultūros paveldą, bet ir paprastų žmonių kasdienybę: buitį, gyvenimo džiaugsmą, glaudų ryšį su aplinka ir puoselėjamomis tradicijomis. Leidinį praturtina unikalios retųjų gyvūnų ir paukščių nuotraukos. Knygos autoriai nuotraukose ir tekstuose pateikia tikrą, o ne pagražintą Azijos šalių gamtos didybės ir gyventojų dvasinį grožį, atsiriboja nuo stereotipinio vakarietiško mąstymo, pasaulėžiūros ir požiūrio. Keletas albumo „Azijos dvasia” puslapių


„Viliamės, kad mūsų šiam albumui kruopščiai atrinktos nuotraukos ne tik suteiks žmonėms galimybę pasigrožėti kitų kultūrų sukurtu palikimu, nuostabia gamta, retaisiais gyvūnais, bet ir atkreips dėmesį, kaip globalėjančiame pasaulyje visa tai yra pažeidžiama ir kaip svarbu dvasinį bei vizualinį lobyną išsaugoti ateities kartoms. Tai priklauso ne nuo ko nors, bet nuo mūsų visų, šios planetos gyventojų”.