ALBUMAS AZIJOS DVASIA

Fotografijų albumas „Azijos dvasia” – įspūdingų vaizdų knyga, kurios kiekvienas puslapis yra atskiras fragmentas, trumpa istorija. Daugybę Azijos šalių aplankę šios knygos autoriai fotomenininkai Ričardas ir Jurga Anusauskai, Giedrius Dagys nuotraukomis atskleidžia paprasto žmogaus kasdienybę, glaudų ryšį su aplinka, kultūrų įvairovę, puoselėjamas tradicijas, žmonių, gyvenančių kitaip nei mes, tikrą gyvenimo džiaugsmą, tikrus žmonių veidus, išmoningai saugomą gamtinę aplinką, didingą kultūros paveldą. Albume pateikiama daugiau kaip 300 nuotraukų, pristatoma 10 Azijos šalių. Fotografijų albumo tekstus parengė geografas Rytas Šalna.

Kaina: 28.67€ Dabar tik 26€/90LT
Puslapiai: 277
Išmatavimai: 30x29x2,5 cm
Leidykla: Didakta
Išleista: 2013 m., Vilnius
Viršelis: kietas
Svoris: 2.5kg
Siuntimas Lietuvoje nemokamas.
Dėl siuntimo i kitas šalis rašykite e: geri(at)abu2.com

 

UŽSISAKYKITE INTERNETU IR GAUKITE ORIGINALŲ SKIRTUKĄ KNYGAI DOVANŲ
Azijos Dvasia
Kaina: 26€

Azija yra didžiausias mūsų pasaulio žemynas. Suvokti jos mastą galima lyginant Aziją žemėlapyje su kitais žemynais. Pajusti jos neaprėpiamas platybes įmanoma galbūt skrendant per visą žemyną į tolimiausią rytinį jos pakraštį. Tačiau, norint pažinti Azijos šalių kultūrinį paveldą, gali prireikti viso gyvenimo.

Daugybę Azijos šalių aplankę fotografai ir aistringi keliautojai Ričardas Anusauskas, Jurgita Anusauskienė, Giedrius Dagys bei geografas Rytas Šalna šiame fotoalbume pristato įvairius dešimties Rytų, Pietų ir Pietryčių Azijos šalių regionus – nuo daugeliui jau žinomų iki sunkiai pasiekiamų ir dar neatrastų vietovių. Įamžinti vaizdai ir didingi gamtovaizdžiai užfiksuoti įvairiomis aplinkybėmis, skirtingais metų laikais ir net ekstremaliomis sąlygomis. Iš nuotraukų į mus žvelgia linksmi, smalsūs, susimąstę ir liūdni, kartais abejingi, fotoaparatų objektyvų tarsi nepastebintys, veidai. Daugiau kaip 300 nuotraukų, sudarančių šį albumą, atskleidžia ne tik Azijos šalių turtingą ir gausų kultūros paveldą, bet ir paprastų žmonių kasdienybę: buitį, gyvenimo džiaugsmą, glaudų ryšį su aplinka ir puoselėjamomis tradicijomis. Leidinį praturtina unikalios retųjų gyvūnų ir paukščių nuotraukos. Knygos autoriai nuotraukose ir tekstuose pateikia tikrą, o ne pagražintą Azijos šalių gamtos didybės ir gyventojų dvasinį grožį, atsiriboja nuo stereotipinio vakarietiško mąstymo, pasaulėžiūros ir požiūrio. Keletas albumo „Azijos dvasia” puslapių

KINIJA

VIETNAMAS

KAMBODŽA

LAOSAS

MYANMARAS (BIRMA)

INDIJA

ŠRI LANKA

MONGOLIJA

BANKOKAS

INDONEZIJA

„Viliamės, kad mūsų šiam albumui kruopščiai atrinktos nuotraukos ne tik suteiks žmonėms galimybę pasigrožėti kitų kultūrų sukurtu palikimu, nuostabia gamta, retaisiais gyvūnais, bet ir atkreips dėmesį, kaip globalėjančiame pasaulyje visa tai yra pažeidžiama ir kaip svarbu dvasinį bei vizualinį lobyną išsaugoti ateities kartoms. Tai priklauso ne nuo ko nors, bet nuo mūsų visų, šios planetos gyventojų”.

1 Comment on ALBUMAS AZIJOS DVASIA

 • Alan Zurcher says:
  April 22, 2015 at 1:01 pm

  Dear Geri,

  first of all congratulations for your work.. i’m a fan of your work 😉

  I wanted to know if it possible to buy one of your pic. It would be for a printed postacard used as an invitation.

  The file is a panorama of Bagan, referenced 6/67 (panoramic view of bagan at sunset), and if possible at what cost ?

  Thanks in advance for your kind reply.

  Best regards

  Alan

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Fields marked with * are required

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.